Samsung i8910 Omnia HD akku 1500 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Samsung i8910 Omnia HD .
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
Sopii malleihin: i8910 Omnia HD, Omnia 3G, Omnia Pro, B7610, B7620, Giorgio Armani, B7300, Omnia Pro B7300, Omnia Pro, I637, B7320, GT-i8910 Omnia HD, Omnia Pro B7610, B7620 Giorgio Armani, B7300, B7330 Omnia Pro, GT-S5800, Wava
| SKU | CS-SMI8910SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030270 |
| Korvaa | CPLD-69 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 64.60 x 43.90 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |