Samsung GT-S7500, Galaxy Ace Plus tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 2400 mAh
calcActive())">
Samsung GT-S7500, Galaxy Ace Plus tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 2400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS750HL
21,95 €
9,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-S7500
Galaxy Ace Plus
Galaxy Ace Plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB464358VU
EB464358VUBSTD
EB464358VUBSTD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMS750HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128063599 |
| Korvaa | EB464358VU / EB464358VUBSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 57.70 x 43.10 x 10.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |