Samsung GT-S6810, GT-S6810P, Galaxy Fame, Galaxy Ace Duos akku 1300 mAh
calcActive())">
Samsung GT-S6810, GT-S6810P, Galaxy Fame, Galaxy Ace Duos akku 1300 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS681SL
16,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-S6810
GT-S6810P
Galaxy Fame
Galaxy Ace Duos
GT-S6810P
Galaxy Fame
Galaxy Ace Duos
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-L1P3DVU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMS681SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085836 |
| Korvaa | EB-L1P3DVU / GH43-03668C |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 57.50 x 43.02 x 4.83mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |