Samsung GT-S5360, Galaxy Y yhteensopiva akku 1350 mAh
calcActive())">
Samsung GT-S5360, Galaxy Y yhteensopiva akku 1350 mAh
In stock
- SKU
- CS-SM5360XL
21,95 €
Yhteensopiva akku mm: Galaxy Chat, Galaxy M Pro 2, Galaxy M Pro II, Galaxy Pocket, Galaxy Pocket Neo, Galaxy Pocket Plus, Galaxy Y, Galaxy Y Duos, Galaxy Y Pro, GT-B5330, GT-B5330L, GT-B5510, GT-B7810, GT-S3350CWAXEU, GT-S5300, GT-S5301, GT-S5310, GT-S5312, GT-S5360, GT-S5368, GT-S5380, GT-S5380D, Wave Y.
Laadukas EB454357VU tehoakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SM5360XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058465 |
| Korvaa | EB454357VU / EB454357VA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 5Wh |
| Mitat | 56.50 x 42.70 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |