Samsung GT-N7100, GT-N7105, Galaxy Note II, Galaxy Note 2 akku 2200 mAh
calcActive())">
Samsung GT-N7100, GT-N7105, Galaxy Note II, Galaxy Note 2 akku 2200 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMN710SL
16,95 €
Yhteensopiva akku mm: Samsung GT-N7100, GT-N7105, Galaxy Note II LTE 32GB, Galaxy Note II, Galaxy Note 2.
Edullinen ja laadukas Samsung EB595675LU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung GT-N7100, GT-N7105, Galaxy Note II LTE 32GB, Galaxy Note II, Galaxy Note 2. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivu…
| SKU | CS-SMN710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064794 |
| Korvaa | EB595675LU / EB-L1J9LVD / GH43-03756A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 75.20 x 55.40 x 5.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |