Samsung GT-i9250, Nexus Prime, Galaxy Nexus akku 1500 mAh
calcActive())">
Samsung GT-i9250, Nexus Prime, Galaxy Nexus akku 1500 mAh
In stock
- SKU
- CS-SM9250ML
18,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-i9250
Nexus Prime
Galaxy Nexus
Nexus Prime
Galaxy Nexus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-L1F2HBU
EB-L1F2HVU
EB-L1F2HVU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SM9250ML |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058779 |
| Korvaa | EB-L1F2HBU / EB-L1F2HVU / EB-L1F2KVK |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 65.00 x 48.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |