Samsung GT-I9200, Galaxy Mega 6.3 akku 2200 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-I9200
GT-I9200K
GT-i9205
Galaxy Mega 6.3
Galaxy Mega 6.3 LTE 8GB
GT-I9200 3G
GT-I9205 4G LTE
GT-i9208
SGH-i527
Galaxy Mega 6.3 LTE
SCH-P729
Galaxy Mega 6.3 Duos
SPH-L600
GT-I9200K
GT-i9205
Galaxy Mega 6.3
Galaxy Mega 6.3 LTE 8GB
GT-I9200 3G
GT-I9205 4G LTE
GT-i9208
SGH-i527
Galaxy Mega 6.3 LTE
SCH-P729
Galaxy Mega 6.3 Duos
SPH-L600
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
B700BE
B700BU
B700BU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG630SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075929 |
| Korvaa | B700BE / B700BU / B700BC / B700BK / EB-BT255BBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 86.90 x 64.83 x 4.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |