Samsung GT-i9190, Galaxy S4 Mini, GT-i9195 akku 1900 mAh (NFC tuella)
calcActive())">
Samsung GT-i9190, Galaxy S4 Mini, GT-i9195 akku 1900 mAh (NFC tuella)
In stock
- SKU
- CS-SME370XL
20,95 €
18,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku NFC etälataustuella. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-i9190
Galaxy S4 Mini
GT-i9195
Galaxy S4 Mini LTE
SGH-I257
Serrano
GT-i9192
Galaxy S4 Mini Duos
SHV-E370
SHV-E370D
Galaxy S4 Mini
GT-i9195
Galaxy S4 Mini LTE
SGH-I257
Serrano
GT-i9192
Galaxy S4 Mini Duos
SHV-E370
SHV-E370D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
B500BE
B500BU
B500BU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SME370XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076162 |
| Korvaa | B500BE / B500AE / B500BU / EB-B500BU / EB-B500BE / GH43-03944A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.03Wh |
| Mitat | 69.10 x 50.90 x 4.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |