Samsung GT-i9190, Galaxy S4 Mini, GT-i9195 akku 1400 mAh
calcActive())">
Samsung GT-i9190, Galaxy S4 Mini, GT-i9195 akku 1400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI257SL
16,95 €
13,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-i9190
Galaxy S4 Mini
GT-i9195
Galaxy S4 Mini LTE
SGH-I257
Serrano
GT-i9192
Galaxy S4 Mini Duos
SHV-E370
SHV-E370D
GT-i9197X
Galaxy S4 Mini
GT-i9195
Galaxy S4 Mini LTE
SGH-I257
Serrano
GT-i9192
Galaxy S4 Mini Duos
SHV-E370
SHV-E370D
GT-i9197X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
B500BE
B500BU
B500BU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI257SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075905 |
| Korvaa | B500AU / B500BU / EB-B500BU / EB-B500BE |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 69.10 x 50.90 x 4.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |