Samsung GT-I9103, Galaxy R tehoakku 3200 mAh laajennetulla takakannella
calcActive())">
Samsung GT-I9103, Galaxy R tehoakku 3200 mAh laajennetulla takakannella
In stock
- SKU
- CS-SMI9103XL
36,95 €
Yhteensopiva tehoakku mm: Samsung GT-I9103, Galaxy R.
Suuren kapasiteetin tehoakulla reilusti lisää käyttöaikaa yhdellä latauksella. Akku on normaalia isompi joten se toimitetaan erillisellä takakannella. Takakannessa on myös pöytätuki joka helpottaa videon katselua.
Edullinen ja laadukas Samsung AEB-F1A2GBU, EB-FLA2GBU, EB-L102GBK yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung GT-I9103, Galaxy R. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi…
| SKU | CS-SMI9103XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128055716 |
| Korvaa | EB-F1A2GBU / EB-FLA2GBU / EB-L102GBK |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 11.84Wh |
| Mitat | 59.05 x 45.95 x 10.63mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |