Samsung GT-i9070, Galaxy S Advance tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 3200 mAh
calcActive())">
Samsung GT-i9070, Galaxy S Advance tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 3200 mAh
In stock
- SKU
- CS-SM9070HL
22,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-i9070
GT-i9070P
Galaxy S Advance
GT-i9070P
Galaxy S Advance
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB535151VU
EB535151VUBSTD
EB535151VUBSTD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SM9070HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062035 |
| Korvaa | EB535151VU / EB535151VUBSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 11.84Wh |
| Mitat | 51.00 x 50.50 x 10.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |