Samsung GT-i9000, GT-i9008, Galaxy S tehoakku erillisellä laajennetulla valkoisella takakannella 3000 mAh
calcActive())">
Samsung GT-i9000, GT-i9008, Galaxy S tehoakku erillisellä laajennetulla valkoisella takakannella 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG900WL
20,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-i9000
GT-i9008
Galaxy S
GT-i9008
Galaxy S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB575152VU
EB575152VA
G7
EB575152VA
G7
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG900WL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038498 |
| Korvaa | EB575152VU / EB575152VA / G7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 50.50 x 52.00 x 14.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |