Samsung GT-I8750, ATIV S akku 2300 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SCH-i930
GT-I8750
ATIV S
ATIV S 16GB
ATIV S 32GB
GT-I8750 16GB
GT-I8750 32GB
Odyssey
GT-I8370
SGH-T899M
GT-I8750
ATIV S
ATIV S 16GB
ATIV S 32GB
GT-I8750 16GB
GT-I8750 32GB
Odyssey
GT-I8370
SGH-T899M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-L1M1NLA
EB-L1M1NLU
EB-L1M1NLU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SM8750XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128070566 |
| Korvaa | EB-L1M1NLA / EB-L1M1NLU |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 66.20 x 50.30 x 5.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |