Samsung GT-I8000, GT-I8000H tehoakku laajennetulla takakannella 2000 mAh
calcActive())">
Samsung GT-I8000, GT-I8000H tehoakku laajennetulla takakannella 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI800XL
27,90 €
13,95 €
Akku sopii mm: Samsung GT-I8000, GT-I8000H.
Edullinen ja laadukas AB653850CE, AB653850CU, AB653850EZ yhteensopiva tehoakku Samsung GT-I8000, GT-I8000H Omnia HD puhelinmalleihin. Toimitetaan erillisellä mustalla takakannella. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asi…
| SKU | CS-SMI800XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031758 |
| Korvaa | AB653850CE / AB653850CU / AB653850EZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 51.08 x 40.83 x 10.64mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |