Samsung GT-I7500, GT-I7500H, GT-I8000 akku 1200mAh
calcActive())">
Samsung GT-I7500, GT-I7500H, GT-I8000 akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI910SL
16,95 €
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
GT-I7500
GT-I7500H
GT-I8000
GT-I8000H
i8000
Omnia i900
Omnia i910
Omnia SCH-i910
Saga i770
SCH-i770
SCH-i770 SAGA
GT-I7500H
GT-I8000
GT-I8000H
i8000
Omnia i900
Omnia i910
Omnia SCH-i910
Saga i770
SCH-i770
SCH-i770 SAGA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
AB653850EB
AB653850EZ
AB653850EZBSTD
AB663450EZ
AB653850EZ
AB653850EZBSTD
AB663450EZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMI910SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027775 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 51.30 x 40.60 x 6.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |