Samsung GT-E2520, GT-E2550, E2550, E2550 Monte Slider, M2510, GT-E1150, GT-E1150C, GT-M2710, GT-M2710C, GT-M2310, GT-S3030, GT-S3030C akku 650 mAh
calcActive())">
Samsung GT-E2520, GT-E2550, E2550, E2550 Monte Slider, M2510, GT-E1150, GT-E1150C, GT-M2710, GT-M2710C, GT-M2310, GT-S3030, GT-S3030C akku 650 mAh
In stock
- SKU
- CS-SM2550SL
18,95 €
Yhteensopiva akku mm: Samsung GT-E2520, GT-E2550, E2550, E2550 Monte Slider, M2510, GT-E1150, GT-E1150C, GT-M2710, GT-M2710C, GT-M2310, GT-S3030, GT-S3030C.
Edullinen ja laadukas Samsung AB463446BC, AB463446BU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung GT-E2520, GT-E2550, E2550, E2550 Monte Slider, M2510, GT-E1150, GT-E1150C, GT-M2710, GT-M2710C, GT-M2310, GT-S3030, GT-S3030C, GT-C3595. Akku saattaa olla myös yhteensopiv…
| SKU | CS-SM2550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036906 |
| Korvaa | AB463446BC / AB463446BU |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 49.50 x 34.00 x 4.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |