Samsung, GT-C3630, GT-C3630C, GT-S5350, GT-C3630C, GT-C3230 ,yhteensopiva akku 600 mAh
calcActive())">
Samsung, GT-C3630, GT-C3630C, GT-S5350, GT-C3630C, GT-C3230 ,yhteensopiva akku 600 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMC363SL
12,95 €
6,48 €
Yhteensopiva akku mm:
SAMSUNG
GT-C3230
GT-C3752
GT-C3630
GT-S5350
GT-C3630C
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SMC363SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053217 |
| Korvaa | EB483450VU |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 49.13 x 33.35 x 4.04mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |