Samsung GT-B5702C, GT-B5712C, SGH-D880 akku 900mAh
calcActive())">
Samsung GT-B5702C, GT-B5712C, SGH-D880 akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMD880SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
GT-B5702C
GT-B5712C
SGH-D880
SGH-D880i
SGH-D888
SGH-D988
SGH-I608
SGH-W599
SGH-W619
SGH-W629
GT-B5712C
SGH-D880
SGH-D880i
SGH-D888
SGH-D988
SGH-I608
SGH-W599
SGH-W619
SGH-W629
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
AB553850DC
AB553850DE
AB553850DE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMD880SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022015 |
| Korvaa | AB553850DE / AB553850DC |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.66 x 38.13 x 6.08mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |