Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
calcActive())">
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMX271SL
18,95 €
15,95 €
Yhteensopiva akku mm: Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
Edullinen ja laadukas AB803446BU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung GT-B2710, xcover 271 Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä mei…
| SKU | CS-SMX271SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042532 |
| Korvaa | AB803446BU / AB803446BA |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 49.50 x 33.50 x 8.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |