Samsung GT-B2100, SGH-M110 Solid Akku 650 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-B2100
GT-B2100 Solid Extreme
GT-E1410
SGH-A401
SGH-A411
SGH-A412
SGH-F310
SGH-F310 Serenata
SGH-F318
SGH-i320
SGH-I320N
SGH-M110
SGH-M110 Solid
GT-B2100 Solid Extreme
GT-E1410
SGH-A401
SGH-A411
SGH-A412
SGH-F310
SGH-F310 Serenata
SGH-F318
SGH-i320
SGH-I320N
SGH-M110
SGH-M110 Solid
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AB553446BE
AB553446BECSTD
AB553446BECSTD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMF310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032625 |
| Korvaa | AB553446BE / AB553446BECSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 49.50 x 33.80 x 4.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |