Samsung Galaxy Xcover 7 / EB-BG556GBY akku 3680 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Xcover 7 / EB-BG556GBY akku 3680 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG556XL
29,95 €
25,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy XCover7 5G
Galaxy Xcover 7
Galaxy Xcover 7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BG556GBY
GH43-05199A
GH43-05199A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG556XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128221067 |
| Korvaa | EB-BG556GBY / GH43-05199A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3680mAh / 14.17Wh |
| Mitat | 72.80 x 62.50 x 6.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |