Samsung Galaxy Xcover 6 Pro / EB-BG736BBE akku 3500 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro / EB-BG736BBE akku 3500 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG736XL
22,95 €
20,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy Xcover 6 Pro
SM-G736B
SM-G736B/DS
SM-G736U
SM-G736U1
SM-G736B
SM-G736B/DS
SM-G736U
SM-G736U1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BG736BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG736XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183983 |
| Korvaa | EB-BG736BBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.48Wh |
| Mitat | 73.50 x 62.50 x 6.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |