Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG525SL
19,95 €
16,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy XCover 5 2021
SM-G525F
M-G525N
SM-G525F/DS
Galaxy XCover 5
SM-G525F
M-G525N
SM-G525F/DS
Galaxy XCover 5
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BG525BBE
GH43-05060A
GH43-05060A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG525SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184782 |
| Korvaa | EB-BG525BBE / GH43-05060A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 70.70 x 54.70 x 5.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |