Samsung Galaxy Trend III akku 1600 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-I8260
GT-I8262
Galaxy Core
Galaxy Core Duos
SM-G3500
SM-G3502
SM-G3502U
SM-G3509
SM-G3508
Galaxy Trend II
SM-G350
GT-I8262
Galaxy Core
Galaxy Core Duos
SM-G3500
SM-G3502
SM-G3502U
SM-G3509
SM-G3508
Galaxy Trend II
SM-G350
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
B150AE
B150AC
B185BC
B185BE
B150AC
B185BC
B185BE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI826SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077213 |
| Korvaa | B150AE / B150AC / B185BE / B185BC / GH43-03849A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 58.85 x 46.03 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |