Samsung Galaxy SM-G3518 / SM-G730 / GT-I1819 akku 2100 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy SM-G3518 / SM-G730 / GT-I1819 akku 2100 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG730XL
18,95 €
7,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
- Afyon
- Galaxy Core 4G
- Galaxy Core Mini
- Galaxy Core Mini 4G TD-LTE
- GT-I1819
- SM-G3518
- SM-G3568V
- SM-G3586V
- SM-G3589
- SM-G3589V
- SM-G730
- SM-G730A
- SM-G730V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
B450BU
B450BC
B450BC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG730XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082941 |
| Korvaa | B450BU / B450BC / B450BE / B450BZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 59.65 x 52.02 x 4.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |