Samsung Galaxy S8 Plus akku - 3500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy S8 Plus
Galaxy S8 Plus TD-LTE
SM-G9550
SM-G955D
SM-G955F
SM-G955J
SM-G955N
SM-G955U
SM-G955U1
SM-G955W
Galaxy S8 Plus TD-LTE
SM-G9550
SM-G955D
SM-G955F
SM-G955J
SM-G955N
SM-G955U
SM-G955U1
SM-G955W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BG955ABA
EB-BG955ABE
EB-BG955ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG955XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125471 |
| Korvaa | EB-BG955ABE / EB-BG955ABA / GH43-04733A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.48Wh |
| Mitat | 89.20 x 44.40 x 4.60 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |