Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 Duos, Galaxy S7 XLTE akku 3000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 Duos, Galaxy S7 XLTE akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG930SL
18,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy S7
Galaxy S7 Duos
Galaxy S7 XLTE
Galaxy S7 Duos
Galaxy S7 XLTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BG930ABA
EB-BG930ABE
EB-BG930ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG930SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114161 |
| Korvaa | EB-BG930ABE / EB-BG930ABA / GH43-04574A / GH43-04574C |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 87.90 x 38.75 x 4.90 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |