Samsung Galaxy S6 SM-G920 akku 2550 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy S6
Galaxy S6 Duos
Galaxy S6 LTE-A
Galaxy S6 TD-LTE
SCH-J510
SCV31
SGH-N520
SM-G920
SM-G9200
SM-G9208
SM-G9208/SS
SM-G9209
SM-G920A
SM-G920D
SM-G920F
SM-G920FD
SM-G920I
SM-G920P
SM-G920R
SM-G920R4
SM-G920S
SM-G920T
SM-G920V
SM-G920W8
SM-G920X
SM-G9250
SM-G925A
SM-G925F
SM-G925FQ
SM-G925I
SM-G925J
SM-G925K
SM-G925L
SM-G925S
SM-G925T Zero F
Galaxy S6 Duos
Galaxy S6 LTE-A
Galaxy S6 TD-LTE
SCH-J510
SCV31
SGH-N520
SM-G920
SM-G9200
SM-G9208
SM-G9208/SS
SM-G9209
SM-G920A
SM-G920D
SM-G920F
SM-G920FD
SM-G920I
SM-G920P
SM-G920R
SM-G920R4
SM-G920S
SM-G920T
SM-G920V
SM-G920W8
SM-G920X
SM-G9250
SM-G925A
SM-G925F
SM-G925FQ
SM-G925I
SM-G925J
SM-G925K
SM-G925L
SM-G925S
SM-G925T Zero F
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BG920ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG920SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097143 |
| Korvaa | EB-BG920ABE / GH43-04413A / GH43-04413B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2550mAh / 9.82Wh |
| Mitat | 96.26 x 44.50 x 3.72mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |