Samsung Galaxy S5 tehoakku 5600 mAh - Erillisellä kultaisella takakannella
calcActive())">
Samsung Galaxy S5 tehoakku 5600 mAh - Erillisellä kultaisella takakannella
In stock
- SKU
- CS-SMI960GL
33,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen tehoakku. Akun mukana toimitetaan erillinen takakansi. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy S5
GT-I9600
GT-I9602
GT-I9700
SM-G900
SM-G900A
SM-G900F
SM-G900S
SM-G900T
SM-G900V
SM-G900M
SM-G900R4
Galaxy S5 LTE
SM-G9009D
SM-G9008V
SM-G9006V
SM-G900P
SM-G900H
GT-I9600
GT-I9602
GT-I9700
SM-G900
SM-G900A
SM-G900F
SM-G900S
SM-G900T
SM-G900V
SM-G900M
SM-G900R4
Galaxy S5 LTE
SM-G9009D
SM-G9008V
SM-G9006V
SM-G900P
SM-G900H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BG900BBC
EB-B900BE
EB-B900BK
EB-B900BC
EB-B900BU
EB-B900BE
EB-B900BK
EB-B900BC
EB-B900BU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI960GL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083757 |
| Korvaa | EB-BG900BBC / EB-B900BE / EB-B900BK / EB-B900BC / EB-B900BU |
| Kapasiteetti (mAh) | 5600mAh / 21.56Wh |
| Mitat | 84.55 x 42.35 x 10.65mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |