Samsung Galaxy S4 Mini Tehoakku erillisellä mustalla takakannella 3800 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S4 Mini Tehoakku erillisellä mustalla takakannella 3800 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI919HL
38,95 €
33,95 €
Yhteensopiva akku mm: SAMSUNG Galaxy S4 Mini Galaxy S4 Mini LTE GT-i9190 GT-i9195.
Edullinen ja laadukas Samsung B600BE, B600BU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: SAMSUNG Galaxy S4 Mini Galaxy S4 Mini LTE GT-i9190 GT-i9195. . Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Si…
| SKU | CS-SMI919HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077954 |
| Korvaa | B500BE / B500BU |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 14.44Wh |
| Mitat | 69.10 x 51.34 x 8.16mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |