Samsung Galaxy S4, GT-I9500, GT-i9505 akku 2600 mAh - NFC tuki
calcActive())">
Samsung Galaxy S4, GT-I9500, GT-i9505 akku 2600 mAh - NFC tuki
In stock
- SKU
- CS-SMI545XL
23,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy S4
Galaxy S4 LTE
GT-I9500
GT-i9502
GT-i9505
SPH-L720
SCH-I545
SHV-E300L
SGH-i337
Galaxy S IV
Galaxy S IV LTE EU
Altius
Galaxy S 4 Duos
Galaxy S IV Dous
Galaxy S4 Duos
Galaxy SIV
SGH-N055
SGH-M919
SCH-R970
GT-i9295
Galaxy S4 LTE
GT-I9500
GT-i9502
GT-i9505
SPH-L720
SCH-I545
SHV-E300L
SGH-i337
Galaxy S IV
Galaxy S IV LTE EU
Altius
Galaxy S 4 Duos
Galaxy S IV Dous
Galaxy S4 Duos
Galaxy SIV
SGH-N055
SGH-M919
SCH-R970
GT-i9295
GT-i9506
SGH-i537
Galaxy S4 Active
SCH-R970
SCH-R970C
SHV-E300K
SHV-E300S
SGH-i537
Galaxy S4 Active
SCH-R970
SCH-R970C
SHV-E300K
SHV-E300S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
B600BE
B600BU
EB-B600BUB
B600BU
EB-B600BUB
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI545XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073208 |
| Korvaa | B600BE / B600BU / EB-B600BUB / EB-B600BUBESTA / B600BC / EB485760LU |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 63.21 x 57.02 x 5.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |