Samsung Galaxy S3, Galaxy SIII, GT-i9300 yhteensopiva akku 1400 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S3, Galaxy SIII, GT-i9300 yhteensopiva akku 1400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI930SL
15,95 €
Yhteensopiva akku mm: Samsung SGH-iT999, SHW-M440S, Galaxy S III
Edullinen ja laadukas EB-L1G6LLUC, EB-L1G6LVA, EB-L1G6LLK yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung SGH-iT999, SHW-M440S, Galaxy S III Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitt…
| SKU | CS-SMI930SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128061335 |
| Korvaa | EB-L1G6LLU / EB-L1G6LLUC / EB-L1G6LVA / EB-L1G6LLK / EB585158LP / EB-L1G6LLZ / GH43-03699A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 63.00 x 50.40 x 5.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |