Samsung Galaxy S10, SM-G973, SM-G9730/DS akku 3300mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S10, SM-G973, SM-G9730/DS akku 3300mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG937XL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy S10
SM-G973
SM-G9730/DS
SM-G9738/DS
SM-G973C
SM-G973F/DS
SM-G973U
SM-G973U1
SM-G973W
SM-G973
SM-G9730/DS
SM-G9738/DS
SM-G973C
SM-G973F/DS
SM-G973U
SM-G973U1
SM-G973W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-BG973ABU
GH82-18826A
GH82-18826A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMG937XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144915 |
| Korvaa | EB-BG973ABU / GH82-18826A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.71Wh |
| Mitat | 82.40 x 43.53 x 5.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |