Samsung Galaxy S10 Plus, Galaxy S10+, SM-G9750/DS akku 4000mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S10 Plus, Galaxy S10+, SM-G9750/DS akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG975XL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy S10 Plus
Galaxy S10+
SM-G9750/DS
SM-G9758/DS
SM-G975D
SM-G975F/DS
SM-G975U
SM-G975U1
SM-G975W
Galaxy S10+
SM-G9750/DS
SM-G9758/DS
SM-G975D
SM-G975F/DS
SM-G975U
SM-G975U1
SM-G975W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-BG975ABU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMG975XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147121 |
| Korvaa | EB-BG975ABU |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 91.10 x 47.50 x 5.16mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |