Samsung Galaxy S II HD LTE akku 1850 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SGH-i997
Galaxy S Infuse 4G
SGH-i757
SGH-I757M
Galaxy S II Skyrocket HD LTE
Galaxy S II HD LTE
Skyrocket HD
Galaxy S Infuse 4G
SGH-i757
SGH-I757M
Galaxy S II Skyrocket HD LTE
Galaxy S II HD LTE
Skyrocket HD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB555157VA
EB555157VABSTD
EB555157VABSTD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI997ML |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062042 |
| Korvaa | EB555157VA / EB555157VABSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 6.85Wh |
| Mitat | 56.00 x 50.20 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |