Samsung Galaxy S Hercules tehoakku erillisellä laajennetulla valkoisella takakannella 3400 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S Hercules tehoakku erillisellä laajennetulla valkoisella takakannella 3400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMT989FL
25,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy S Hercules
SGH-T989
Galaxy S II X
SGH-T989
Galaxy S II X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-L1D7IBA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMT989FL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128060765 |
| Korvaa | EB-L1D7IBA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 56.50 x 50.90 x 11.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |