Samsung, Galaxy S Hercules, SGH-T989, Skyrocket, SGH-I727 yhteensopiva akku 1400 mAh
calcActive())">
Samsung, Galaxy S Hercules, SGH-T989, Skyrocket, SGH-I727 yhteensopiva akku 1400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMT989SL
12,95 €
6,48 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy S Hercules
SGH-T989
SGH-T989D
Skyrocket
SGH-I727
Galaxy Ruby Pro
SGH-I547
SGH-T989
SGH-T989D
Skyrocket
SGH-I727
Galaxy Ruby Pro
SGH-I547
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-L1D7IBA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMT989SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053088 |
| Korvaa | EB-L1D7IBA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 56.80 x 50.50 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |