Samsung Galaxy S, GT-i9000, GT-I9008, GT-I9001, Galaxy S Plus akku 1550 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S, GT-i9000, GT-I9008, GT-I9001, Galaxy S Plus akku 1550 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG900ML
16,95 €
Yhteensopiva akku mm: Galaxy SL, Omnia Pro 4, GT-I9010, Giorgio Armani Galaxy S, Omnia 735, Galaxy S Plus, GT-9001, Omnia GT-735, Galaxy S 4G, Vibrant 4G, SGH-T959V, GT-I9003, SGH-i916, SGH-i917 Focus, Cetus SGH-i917, Focus SGH-i916, Cetus, Epic 4G, Vibrant T959, Captivate I897, GT-i9000M, SGH-T959D, Galaxy S, Fascinate 3G, Galaxy S Femme, GT-B7350, SGH-T959W, SHW-M110S, SGH-T959, SPH-D700, GT-I9008, GT-I9088, GT-i9000, Galaxy S, SGH-i897 Vibrant, Cetus i917, GT-E2121, SGH-T989, SHW-M100S, Galaxy A, Galaxy Q, SGH-i927, Captivate Glide, Galaxy S Pro
Edullinen ja laadukas Samsung EB575152VU, G7, EB575152VA, EB575152LU, EB575152LA yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy S, GT-i9000, GT-I9008, GT-I9088, SCH-i500, SCH-I909, SGH-i897, SGH-T959, SHW-M110S, SPH-D700, Vibrant. Akku saattaa olla myös yhteensopi…
| SKU | CS-SMG900ML |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128041481 |
| Korvaa | EB575152VU / G7 / EB575152VA / EB575152LU / EB575152LA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1550mAh / 5.74Wh |
| Mitat | 51.00 x 50.50 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |