Samsung Galaxy S GT-i9000, Galaxy S PLUS GT-i9001 tehoakku laajennetulla takakannella 3000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S GT-i9000, Galaxy S PLUS GT-i9001 tehoakku laajennetulla takakannella 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG900XL
31,95 €
Akku sopii mm: Galaxy Plus, Galaxy S, Galaxy S PLUS, GT-9001, GT-i9000, GT-i9001, GT-i9008, S Phone, SGH-T959, SGH-T959W, Vibrant.
Edullinen ja laadukas EB575152VU, G7 yhteensopiva tehoakku Samsung Galaxy S, GT-i9000, S Phone, SGH-T959, Vibrant puhelinmalleihin. Toimitetaan erillisellä mustalla takakannella. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian…
| SKU | CS-SMG900XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036470 |
| Korvaa | EB575152VU / G7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 50.50 x 52.00 x 14.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Customer Reviews
Hinta
4
Laatu
3
Suosittelen
3
Hyvä mutta ei täydellinen
Review by
np
Ensinnäkin varaudu siihen, että puhelimestasi tulee paksu ja painava mulkero entisen sijaan. Minusta tämä on parempi kuin se hentoinen pelikortti joka Samsung Galaxy S normaalisti on ja josta saa suorastaan pelätä että se taittuu. Uusi takakansi varjostaa vasemmassa yläkulmassa kameran kuvakenttää hieman.
Itse akussa riittääkin sitten virtaa loputtomiin ainakin näin uutena. En ole saanut sitä vielä tyhjenemään kun en jaksa odottaa niin montaa päivää. Siinä suhteessa tämä on erinomainen.
Itse akussa riittääkin sitten virtaa loputtomiin ainakin näin uutena. En ole saanut sitä vielä tyhjenemään kun en jaksa odottaa niin montaa päivää. Siinä suhteessa tämä on erinomainen.
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |