Samsung Galaxy S5 akku 2800 mAh - NFC tuki
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy Round
Galaxy Round LTE
Galaxy S5
S5 Neo
Galaxy Round LTE
Galaxy S5
S5 Neo
Galaxy S5 Active
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BG900BBC
EB-BG900BBE
EB-BG900BBK
EB-BG900BBE
EB-BG900BBK
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI961XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083764 |
| Korvaa | EB-BG900BBC / EB-BG900BBE / EB-BG900BBK / EB-BG900BBU |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.78Wh |
| Mitat | 84.55 x 42.35 x 5.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |