Samsung Galaxy Reverb SPH-M950, tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 3600 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Reverb SPH-M950, tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 3600 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMM950HL
27,95 €
13,98 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SPH-M950
Galaxy Reverb
SPH-M950DAAVMU
Galaxy Reverb
SPH-M950DAAVMU
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB485159LA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMM950HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128070689 |
| Korvaa | EB485159LA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 59.00 x 50.78 x 9.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |