Samsung Galaxy R, Galaxy S II, Galaxy S2, Galaxy Z, GT-I9100, GT-I9103, Hercules, SHW-M250L yhteensopiva akku 1300 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy R, Galaxy S II, Galaxy S2, Galaxy Z, GT-I9100, GT-I9103, Hercules, SHW-M250L yhteensopiva akku 1300 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI9100SL
15,95 €
Yhteensopiva akku mm: Galaxy R, Galaxy S II, Galaxy S2, Galaxy S II Plus, Galaxy S2 Plus, Galaxy Z, GT-I9100, GT-I9103, Hercules, SHW-M250L 1300 mAh
Edullinen ja laadukas EB-F1A2GBU, EB-FLA2GBU, EB-L102GBK yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy R, Galaxy S II, Galaxy S2, Galaxy S II Plus, Galaxy S2 Plus, Galaxy Z, GT-I9100, GT-I9103, GT-I9105, Hercules, SHW-M250L Akku saattaa olla myös yhteensopiva muid…
| SKU | CS-SMI9100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042518 |
| Korvaa | EB-F1A2GBU, EB-FLA2GBU, EB-L102GBK |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 58.50 x 46.00 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |