Samsung Galaxy Note yhteensopiva tehoakku tumman sinisellä laajennetulla takakannella 4500 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Note yhteensopiva tehoakku tumman sinisellä laajennetulla takakannella 4500 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI717XL
29,95 €
14,98 €
Yhteensopiva tehoakku mm: Samsung AT&T Galaxy Note LTE, Galaxy Note, Toimitetaan erillisellä takakannella
Edullinen ja laadukas EB615268VA, EB615268VABXAR yhteensopiva tehoakku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung AT&T Galaxy Note LTE, Galaxy Note Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteisee…
| SKU | CS-SMI717XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059097 |
| Korvaa | EB615268VU / EB615268VUCST / EB615268VK / EB615268VA / EB615268VABXAR |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 16.65Wh |
| Mitat | 67.30 x 51.80 x 15.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |