Samsung Galaxy Note Edge, Note Edge 4G, SM-N915 akku 3000 mAh NFC Tuki
calcActive())">
Samsung Galaxy Note Edge, Note Edge 4G, SM-N915 akku 3000 mAh NFC Tuki
In stock
- SKU
- CS-SMN914XL
19,95 €
9,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy Note Edge
Note Edge 4G
SM-N915
Note Edge 4G
SM-N915
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BN915BBC
EB-BN915BBE
EB-BN915BBK
EB-BN915BBE
EB-BN915BBK
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMN914XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096795 |
| Korvaa | EB-BN915BBC / EB-BN915BBE / EB-BN915BBK |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 92.92 x 40.63 x 5.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |