Samsung Galaxy Note 4, SM-N910A, SM-N910C akku 6400 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Note 4, SM-N910A, SM-N910C akku 6400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMN917HL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy Note 4
SM-N910A
SM-N910C
SM-N910A
SM-N910C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BN910BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMN917HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094272 |
| Korvaa | EB-BN910BBE / EB-BN910BBK / EB-BN910BBU |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 24.64Wh |
| Mitat | 98.60 x 41.40 x 10.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |