Samsung Galaxy Note 4 ( China Mobile ), SM-N9100, SM-N9106W akku 6000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Note 4 ( China Mobile ), SM-N9100, SM-N9106W akku 6000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMN916DW
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy Note 4 ( China Mobile )
SM-N9100
SM-N9106W
SM-N9100
SM-N9106W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BN916BBC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMN916DW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093336 |
| Korvaa | EB-BN916BBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 23.1Wh |
| Mitat | 97.90 x 39.56 x 11.30 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |