Samsung Galaxy Note 3, Galaxy Note III, SM-N9000 tehoakku erillisellä laajennetulla valkoisella takakannella 6400 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Note 3, Galaxy Note III, SM-N9000 tehoakku erillisellä laajennetulla valkoisella takakannella 6400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMN900WL
33,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SM-N900
SM-N9005
Galaxy Note 3
Galaxy Note III
SM-N9000
SM-N9002
SM-N9008
SM-N9006
SMN900VZWE
SM-N900K
SM-N900R4
SM-N900P
SM-N900K
SM-N900A
SGH-N075
SC-01F
SM-N900S
SM-N9005
Galaxy Note 3
Galaxy Note III
SM-N9000
SM-N9002
SM-N9008
SM-N9006
SMN900VZWE
SM-N900K
SM-N900R4
SM-N900P
SM-N900K
SM-N900A
SGH-N075
SC-01F
SM-N900S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
B800BE
B800BU
B800BK
B800BU
B800BK
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMN900WL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080039 |
| Korvaa | B800BE / B800BU / B800BK / B800BC |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 24.32Wh |
| Mitat | 41.07 x 37.25 x 22.82mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |