Samsung Galaxy Mega 2, Galaxy Mega 2 Duos, Galaxy Mega 2 LTE akku 2800 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Mega 2, Galaxy Mega 2 Duos, Galaxy Mega 2 LTE akku 2800 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG750XL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy Mega 2
Galaxy Mega 2 Duos
Galaxy Mega 2 LTE
Galaxy Mega 2 Duos
Galaxy Mega 2 LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BG750BBC
EB-BG750BBE
EB-BG750BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG750XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095293 |
| Korvaa | EB-BG750BBC / EB-BG750BBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.64Wh |
| Mitat | 95.80 x 45.00 x 4.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |