Samsung Galaxy J7, Galaxy J7 Duos, Galaxy J7 TD-LTE akku 3000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy J7, Galaxy J7 Duos, Galaxy J7 TD-LTE akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMJ700SL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy J7
Galaxy J7 Duos
Galaxy J7 TD-LTE
Galaxy J7 Duos
Galaxy J7 TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BJ700BBC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMJ700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128104490 |
| Korvaa | EB-BJ700BBC / EB-BJ700CBE / EB-BJ700CBN |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 76.17 x 63.23 x 4.71mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |