Samsung Galaxy J7 2017 SM-J730FM/DS akku 3600 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy J7 2017 SM-J730FM/DS akku 3600 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMJ730XL
16,95 €
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy J7 2017
Galaxy J7 Pro 2017 Duos
SM-J730G/DS
Galaxy J7 Pro 2017 Duos TD-LTE
SM-J730K
Galaxy J7 7 TD-LTE
SM-J730GM/DS
SM-J730F/DS
Galaxy J7 2017 Duos TD-LTE
Galaxy J7 Pro
SM-J730FM/DS
Galaxy J7 2017 Duos TD-LTE
Galaxy J7 Pro 2017 Duos
SM-J730G/DS
Galaxy J7 Pro 2017 Duos TD-LTE
SM-J730K
Galaxy J7 7 TD-LTE
SM-J730GM/DS
SM-J730F/DS
Galaxy J7 2017 Duos TD-LTE
Galaxy J7 Pro
SM-J730FM/DS
Galaxy J7 2017 Duos TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BJ730ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMJ730XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130406 |
| Korvaa | EB-BJ730ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.86Wh |
| Mitat | 96.46 x 41.70 x 3.88mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |